Rámec kybernetické bezpečnosti NIST2

Identifikovat Chránit Detekovat Reagovat Obnovit

5 základních fází pro bezpečnostní plán

Identifikovat

Chránit

Detekovat

Reagovat

Obnovit

Zálohování, vaše poslední obranná linie

Každý krok tohoto rámce je důležitý, ale jejich zálohování a ověřování zajišťuje rychlé obnovení dat pro fungování fimy.

Zálohovací řešení od Synology pomáhají udržet vaše data v bezpečí napříč různými platformami vaší IT infrastruktury.

Synology Active Backup for Business

Centralizujte úlohy zálohování počítačů/serverů se systémem Windows, virtuálních počítačů VMware a Hyper-V a souborových serverů na zařízení Synology NAS.

Komplexní celkové řešení

Centralizované řízení

Centralizované řízení

Snadno spravujte, nasazujte a monitorujte všechny úlohy zálohování z jediné konzole. Pomocí oznámení a naplánovaných zpráv můžete provádět okamžité akce.

Maximalizace efektivity

Maximalizace efektivity

Ušetřete čas a úložný prostor potřebný pro zálohování pomocí přírůstkových záloh a globální deduplikace.

Rychlá obnova

Rychlá obnova

Možnosti flexibilní obnovy umožňují rychlé obnovení každé chráněné služby. Chráněné virtuální počítače lze navíc obnovit do Synology VMM.

Žádné další licenční poplatky

Žádné další licenční poplatky

Vyberte si kompatibilní zařízení Synology NAS, které vyhovuje vašemu plánování zálohovací kapacity. Bez ohledu na to, kolik počítačů, serverů nebo virtuálních počítačů se chystáte zálohovat, je to zcela bez softwarových licencí.

shiseido

54% úspora úložiště díky deduplikaci

„Active Backup for Business má vysokou rychlost zálohování a skvěle funguje při odstraňování duplicitních dat - z celkového objemu 58 TB na serveru zabral pouze 28 TB. S celkovým výkonem jsme spokojeni.“

Zjistěte více

Vytvoření celého záložního plánu

Kromě ochrany dat uložených na jiných zařízeních pomáhají naše řešení replikace a zálohování zajistit komplexní ochranu dat uložených na NAS.

  1. Hyper Backup

    Podporuje verzované zálohování do místních i vzdálených cílů, například do jiných zařízení Synology NAS či veřejných cloudů, a to prostřednictvím rsync a na zařízení USB. Deduplikace a komprese dat zlepšují efektivitu ukládání a šířku pásma. Zjistěte více

  2. Snapshot Replication

    Vytvářejte téměř okamžité zálohy v čase pomocí snímků s možností jejich replikace na jiné zařízení Synology NAS. Podporuje rychlé samoobslužné obnovení dat a flexibilní zásady uchovávání snímků. Zjistěte více

UNESCO

Správa dat v 70 zemích

„Díky spolehlivým a výkonným řešením společnosti Synology využívá UNESCO jedinečnou infrastrukturu, která se rozprostírá v 70 zemích po celém světě, kde úložiště virtuálních strojů efektivně pracuje na jednotkách iSCSI LUN a lze je snadno zálohovat.“

Zjistěte více