Ramy cyberbezpieczeństwa NIST2

Zidentyfikuj Chroń Wykryj Odpowiedz na zagrożenia Przywróć

5 podstawowych etapów planu bezpieczeństwa

Zidentyfikuj

Chroń

Wykryj

Odpowiedz na zagrożenia

Przywróć

Kopie zapasowe, Twoja ostatnia linia obrony

Każdy etap struktury ma kluczowe znaczenie, ale tworzenie kopii zapasowych i weryfikowanie ich zapewnia szybkie przywrócenie firmy do działania.

Rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych firmy Synology pomagają chronić Twoje dane na wielu platformach w Twojej infrastrukturze IT.

Synology Active Backup for Business

Scentralizuj zadania tworzenia kopii zapasowych dla komputerów/serwerów z systemem Windows, maszyn wirtualnych VMware i Hyper-V oraz serwerów plików na serwerze Synology NAS.

Kompleksowe rozwiązanie

Scentralizowane zarządzanie

Scentralizowane zarządzanie

Z łatwością zarządzaj, wdrażaj i monitoruj wszystkie zadania tworzenia kopii zapasowych z poziomu jednej konsoli. Podejmij natychmiastowe działania, korzystając z powiadomień i zaplanowanych raportów.

Maksymalizacja wydajności

Maksymalizacja wydajności

Skróć czas i miejsce potrzebne do tworzenia kopii zapasowych dzięki przyrostowym kopiom zapasowym i globalnej deduplikacji.

Szybkie odzyskiwanie

Szybkie odzyskiwanie

Elastyczne opcje odzyskiwania umożliwiają szybkie przywrócenie każdej chronionej usługi. Chronione maszyny wirtualne można dodatkowo przywrócić do Synology VMM.

Bez dodatkowych opłat

Bez dodatkowych opłat

Wybierz zgodny serwer Synology NAS, który pasuje do Twojej planowanej pojemności kopii zapasowych. Bez względu na to, z ilu komputerów, serwerów lub maszyn wirtualnych chcesz utworzyć kopię zapasową, oprogramowanie jest całkowicie wolne od licencji.

shiseido

54% zaoszczędzonego miejsca, dzięki deduplikacji

„Active Backup for Business zapewnia niesamowitą szybkość tworzenia kopii zapasowych i działa cuda w usuwaniu zduplikowanych danych — zajęło tylko 28 TB z całkowitej liczby 58 TB na serwerze. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ogólnej wydajności”.

Dowiedz się więcej

Zbuduj cały plan tworzenia kopii zapasowych

Oprócz ochrony danych przechowywanych na innych urządzeniach, nasze rozwiązania do replikacji i tworzenia kopii zapasowych umożliwiają kompleksową ochronę danych przechowywanych na serwerze NAS.

  1. Hyper Backup

    Obsługuje wersjonowane kopie zapasowe do lokalnych i zdalnych miejsc docelowych, takich jak inne serwery Synology NAS, chmury publiczne, za pośrednictwem rsync i na urządzenia USB. Deduplikacja i kompresja danych poprawiają wydajność pamięci masowej i przepustowości. Dowiedz się więcej

  2. Migawki i Replikacja

    Twórz niemal natychmiastowe kopie zapasowe z określonego punktu w czasie za pomocą migawek z opcją replikacji ich na inny serwer Synology NAS. Obsługuje szybkie samoobsługowe odzyskiwanie danych i elastyczne zasady przechowywania migawek. Dowiedz się więcej

UNESCO

Zarządzanie danymi w 70 krajach

„Dzięki niezawodnym i wydajnym rozwiązaniom firmy Synology, UNESCO korzysta z unikalnej infrastruktury obejmującej 70 krajów na całym świecie, w której pamięć masowa maszyn wirtualnych działa wydajnie na jednostkach iSCSI LUN i można ją łatwo tworzyć kopie zapasowe”.

Dowiedz się więcej